Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 Описание: Описание: http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/19275301_103494966942521_9023973980037660365_n.jpg 

 Описание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОписание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання районної робочої групи

20.10.2017 | 14:58

Заступник голови райдержадміністрації І.Гринкевич  провів засідання  районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання відбулося за участі суб’єктів господарювання району.

more...

В Бережанському районі з робочим візитом перебував голова обласної ради Віктор Овчарук

20.10.2017 | 14:35

В Бережанському районі з робочим візитом перебував голова обласної ради Віктор Овчарук. Разом з головою райдержадміністрації Володимиром Петровським, головою районної ради Василем Біликом та депутатом обласної ради Ольгою Поляк він відвідав обласні комунальні заклади, які функціонують в районі.

more...

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

20.10.2017 | 13:59

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

«Давши старт медичній реформі Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також в першому читанні внесений Президентом Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

more...

На базі Шибалинської школи відбувся районний семінар для директорів освітніх закладів району

20.10.2017 | 08:45

18 жовтня   на базі Шибалинської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум директорів ПНЗ, ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів на тему «Роль адміністрації у розвитку позитивного іміджу навчального закладу в умовах реалізації концепції національно-патріотичного виховання».

more...

Відбулась сесія районної ради

19.10.2017 | 16:05

Голова райдержадміністрації В.Петровський та його заступник І.Гринкевич взяли участь в засіданні 25-ї сесії районної ради.

more...

В.Зінчук взяв участь у нараді в ОДА

19.10.2017 | 15:46

Перший заступник голови райдержадміністрації  В.Зінчук взяв участь у нараді під головуванням голови облдержадміністрації Степана Барни.

more...

Підвищили розмір соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

19.10.2017 | 13:54

Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» №2148-VIII, яким  з 1 жовтня 2017 року передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги, при значеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

more...

Заступник голови райдержадміністрації І. Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

18.10.2017 | 16:36

Заступник голови райдержадміністрації  І. Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення обласної державної адміністрації О.Трійчук

more...

У Верховній Раді розглянуть законопроект щодо медичної реформи

18.10.2017 | 10:26

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Медична реформа передбачає зміну фінансування системи охорони здоров’я. Бюджетні кошти будуть спрямовуватись не на фінансування медичних закладів згідно кошторису, як зараз, а на оплату надання медичної послуги конкретній людині. 

more...

Президент: Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією

17.10.2017 | 15:22

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».
«Як і обіцяв у своєму Посланні на початку вересня, знову вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону щодо скасування депутатської недоторканності», - написав на своїй сторінці у Фейсбук Глава держави.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема