Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 .

Прес-служба повідомляє

Віталій Бебих провів особистий прийом громадян

20.10.2017 | 12:51

Особистий прийом громадян провів 20 жовтня голова районної державної адміністрації Віталій Бебих. До керівника звертались жителі району із питаннями особистого характеру.

more...

Медична реформа: що зміниться з 2018 року

20.10.2017 | 11:03

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» - людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.

more...

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

20.10.2017 | 08:52

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

more...

В управлінні праці та соціального захисту населення РДА засідала комісія

20.10.2017 | 08:15

19 жовтня в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулось засідання  комісії щодо призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям району. Засідання провів голова комісії, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець.
На розгляд комісії було подано 168 заяв з необхідним пакетом документів.

more...

Під час наради з головами РДА обговорили основні питання соціально-економічного розвитку територій (фото)

19.10.2017 | 17:01

У четвер, 19 жовтня, в Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням очільника краю Степана Барни відбулася зустріч з головами райдержадміністрацій. На зустрічі також були присутні заступники голови ОДА та керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

more...

Верховна Рада підтримала рішення, які зпочатковують медичну реформу в Україні

19.10.2017 | 14:01

Верховна Рада України підтримала підготовлені Кабінетом Міністрів України рішення, які  започатковують медичну реформу в Україні, передусім в частині фінансування галузі та надання державних гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів.

more...

1 листопада відбудеться похід до могили Січових Стрільців

19.10.2017 | 12:47

Сьогодні, 19 жовтня, відбулося засідання організаційного комітету, на якому обговорено питання підготовки і проведення урочин з нагоди 99-ї річниці проголошення ЗУНР. Засідання провів заступник голови районної державної адміністрації, голова організаційного комітету Ігор Погонець.
Під час засідання члени оргкомітету обговорили основні організаційні моменти проведення заходу.

more...

НА ДОПОМОГУ ГРОМАДАМ У ФОРМУВАННІ БЮДЖЕТІВ – «ШПАРГАЛКА» ВІД ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ РЕФОРМ

19.10.2017 | 09:44

Триває робота органів місцевого самоврядування з формування та складання проектів місцевих бюджетів на 2018 рік. Крім своєчасності підготовки фінансових документів, вкрай важливо, щоб вони були сформовані якісно з дотриманням усіма учасниками бюджетного процесу норм відповідного законодавства.

more...

Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

19.10.2017 | 09:01

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів.
За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

more...

Нарада щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів в медичних закладах району

18.10.2017 | 14:35

У голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулась нарада щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів та недопущення заборгованості по заробітній платі в медичних закладах району.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема