Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нарада з питань підготовки та відзначення в районі Дня молоді.

21.06.2018 | 16:25

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Власюк та методист районного будинку культури Людмила Польова провели нараду з питань підготовки та відзначення в районі Дня молоді.

more...

Робоча поїздка в Іванковецьку сільську раду.

21.06.2018 | 15:49

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний,заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук здійснили робочу поїзду в  Іванковецьку сільську раду.

more...

Робоча поїздка в Територіальний центр соціального обслуговування.

21.06.2018 | 15:44

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний спільно з заступником голови райдержадміністрації Володимиром Кравчуком перебували з робочим візитом в  Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району та ознайомилися з роботою закладу.

more...

Відбулося засідання комісії.

21.06.2018 | 12:25

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів засідання комісії по призначенню одноразових грошових допомог громадянам при районній державній адміністрації.

more...

Степан Барна обговорив з Послом США Марі Йованович пріоритетні напрями розвитку Тернопільщини.

21.06.2018 | 10:23

Протягом двох днів, 19-20 червня, на Тернопільщині з робочим візитом перебуває Посол США в Україні Марі Йованович. Учора вона взяла участь у відкритті Дзеркальної зали Вишнівецького палацу, яка була відреставрована за кошти Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини. З даного фонду було виділено  159 тисяч доларів. Сьогодні ж пані Посол зустрілася з керівництвом області Степаном Барною та Віктором Овчаруком й обговорила пріоритетні напрями розвитку краю та співпрацю між Тернопільщиною і Посольством США.

more...

Перша леді України про екскурсію печерою Кришталева на Тернопільщині: Це неймовірні враження! (фото)

21.06.2018 | 09:04

Цікаву та захоплюючу екскурсію печерою Кришталева для Прешої леді України Марини Порошенко провели маленькі журналісти, учасники програми «Телевітамінки» Радим Макогін та Аня Білорус. На Тернопільщину пані Марину дітки запросили в січні цього року під час інтерв’ю з нею на дитячому інтернет-телебаченні «ВеселкаТВ». На запрошення дружина Президента, яка також є керівником Українського культурного фонду, погодилася із задоволенням. Тим паче, що у печері Кришталева, яка знаходиться у селі Кривче Борщівського району, вона побувала вперше.


more...

Марина Порошенко на Тернопільщині: Я впевнена, що область покаже дуже ефективні результати по впровадженні інклюзивної освіти

21.06.2018 | 08:56

 Інклюзивна освіта – це однозначно забезпечення кращого доступу до освіти дітям з особливими потребами та можливість інтегрування діток у загальноосвітній простір. Тому важливо розвивати цю ініціативу та робити її популярною. На цьому наголосила дружина Президента України, голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко під час візиту на Тернопільщину.

more...

Проведено виїзний день прийому громадян

20.06.2018 | 17:08

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, відповідно до затвердженого графіку, провів особистий виїзний  день прийому громадян у Снігурівській сільській раді.

До участі у прийомі громадян долучилися:  заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук, заступник начальника управління, начальник відділу соціальних допомог та субсидій соціального захисту населення районної державної адміністрації Валентина Кладькова, заступник начальника відділу у Лановецькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Тернопільській області Ольга Кравчук.

more...

Президент підписав Закон, що заохочує громадян до військової служби.

20.06.2018 | 12:20

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».

Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

more...

Комісія розглянула 27 звернення громадян.

20.06.2018 | 11:18

Сьогодні, 20 червня, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg