Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Джуринський водоспад 45 років тому оголосили гідрологічною пам’яткою природи

20.10.2017 | 16:41

Територія Тернопільської області багата на мальовничі природно-заповідні об’єкти. Зокрема, у межах національного природного парку „Дністровський каньйон” між селами Нирків і Нагіряни Заліщицького району знаходиться унікальна пам’ятка природи Червоноградський (Джуринський) водоспад, який вважається найбільшим рівнинним водоспадом України. У каньйоні річка Джурин скидає свої води з висоти 16 метрів.

Назва водоспаду походить від давнього міста Червоний город, яке існувало кілька століть тому.

more...

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

20.10.2017 | 13:38

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».
«Давши старт медичній реформі Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також в першому читанні внесений Президентом Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

more...

Бiльше сотнi дiтей зi Зборiвщини вiдпочили у ТРЦ "Подоляни" (фото)

20.10.2017 | 12:46

Відпочинок для 130 дітей із села Мшанець, Зборівського району організували 18 жовтня ТРЦ «Подоляни» спільно з Тернопільською обласною державною адміністрацією та за сприяння першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва.

Дітям організували справжнє свято із безліччю розваг, катанням на ковзанах та грою у болінг. Завершився відпочинок переглядом українського фільму «Сторожова застава» у кінотеатрі «Сінема Сіті» та врученням солодких подарунків.

more...

Кременецька СДЮШОР із стрибків на лижах з трампліна та біатлонна база «Колос» у Підгородньому отримали статус баз олімпійської підготовки

20.10.2017 | 12:23
Внесено зміни до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки. Про це оприлюднено у Постанові Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 734 «Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки». Йдеться про заклади, які були затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2006 р. № 30 (Офіційний вісник України, 2006 р., № 3, ст. 94; 2015 р., № 40, ст. 1206). more...

Медична реформа передбачає чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава

19.10.2017 | 17:08

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Медична реформа передбачає чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава. Запроваджується програма медичних гарантій, буде визначено перелік медичних послуг, які на 100% оплачує держава. Перелік щороку визначатиметься Кабінетом Міністрів. Ці послуги та ліки громадяни дійсно отримають безкоштовно.

more...

Під час наради з головами РДА обговорили основні питання соціально-економічного розвитку територій (фото)

19.10.2017 | 16:59

У четвер, 19 жовтня, в Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням очільника краю Степана Барни відбулася зустріч з головами райдержадміністрацій. На зустрічі також були присутні заступники голови ОДА та керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час наради обговорили основні позиції соціально-економічного розвитку територій. Зокрема, зачепили питання фінансового забезпечення бюджетних закладів області та виконання окремих показників соціально-економічного розвитку районів. Про це доповідали директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк та директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Галина Воляник.

more...

Пенсiйний фонд Тернопільщини відкрили ще одне віддалене робоче місце

19.10.2017 | 16:52

З метою створення належних умов для обслуговування громадян з пенсійних питань на Тернопільщині створили уже тринадцяте віддалене робоче місце. Відкриття відбулося у Виишнівецькій об’єднаній територіальній громаді Збаразького району, до складу якої входить 9 населених пунктів.

Відкриття робочого місця відбулося за участю начальника Тернопільського обласного управління Пенсійного фонду України Ігоря Москалика, начальника Лановецького об’єднаного управління Володимира Івашука, голови Вишнівецької об’єднаної територіальної громади Володимира Кравця та активістів села.

more...

У Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок

19.10.2017 | 15:23

У суботу, 21 жовтня, відбудеться сільськогосподарський ярмарок на п’яти локаціях у місті Тернопіль. Участь у ярмаркові візьмуть сільськогосподарські товаровиробники та підприємства переробної та харчової промисловості районів. Початок ярмарку о 10.00 год.

Даний захід організовується на виконання листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також за дорученням голови обласної державної адміністрації. Його основна мета – мінімізація негативного впливу підвищеного попиту на продукти харчування й цінову ситуацію на ринку продовольчих товарів.

more...

Голова Тернопільської ОДА відвідав зернопереробне підприємство в Хоросткові (фото)

19.10.2017 | 14:41

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна у рамках робочої поїздки до Гусятинського району відвідав приватне підприємство «Науково-виробниче об'єднання «Енергоощадні технології» в Хоросткові.

Із виробничими потужностями та енергоощадними технологіями ПП НВО «Енергоощадні технології», які використовуються для сушки зернових та технічних культур очільника Тернопільщини ознайомив директор підприємства Іван Іскерський. Також голова ОДА побачив роботу теплогенератора. Сушіння зернових цією установкою дозволяє використовувати в якості палива відходи, отримані в результаті зерноочистки, А також це дозволяє досягти низької собівартості палива та знизити вартість сушіння зернових.

more...

Тернопіль долучився до Всесвітньої акції з протидії торгівлі людьми (фото)

19.10.2017 | 14:00

Просвітницька акція під назвою «Walk for Freedom» («Хода за свободу»),  приурочена до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, відбулася 18 жовтня у Тернополі. Хода з парасольками, що символізували захищеність людей, паралельно відбувалася ще у 40 країнах світу. Учасники акції одягнули бандани з іменами постраждали від торгівлі людьми.
У той же час волонтери розповсюджували буклети з інформацією, яку необхідно знати для безпечної подорожі за кордон, що являє собою торгівля людьми які її різновиди, як захистити себе від подібних ситуацій та куди звертатися за допомогою постраждалим.

more...
Усього: 15511
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg