Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

Триває набір до Управління патрульної поліції в Тернопільській області.

12.04.2018 | 14:30

Нагадуємо, що з 2.04 до 1.05.2018 р. триває набір до Управління патрульної поліції в Тернопільській області.

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»!, - Сергій Савчук

23.04.2018 | 14:20

Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк)та отримати відшкодування у розмірі:

·        20% – на придбання «негазових» котлів (35% для субсидіантів),

·        35% – для утеплення індивідуального житла,

·        від 40% до 70% – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

more...

Зміни у графіку прийому громадян у Підгаєцькому відділі Теребовлянської місцевої прокуратури

23.04.2018 | 12:23

Конституція України встановлює, що усі громадяни мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглядати звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

При розгляді звернень працівники прокуратури керуються Конституцією України, законами України «Про прокуратуру», «Про звернення громадян», правовими актами, виданими Генеральним прокурором України.

more...

В територіальних громадах для людей з інвалідністю Урядом з 2018 року запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату

23.04.2018 | 12:17

Управління соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації інформує, що з метою розвитку соціальних послуг в територіальних громадах для людей з інвалідністю Урядом з 2018 року запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, створення служб перевезень для таких категорій осіб. На ці цілі у Державному  бюджеті України на 2018 рік передбачено кошти у сумі 30 млн. гривень.

more...

Порядок надання особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю і дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, реабілітаційних послуг.

23.04.2018 | 12:10

Порядок надання особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю і дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, реабілітаційних послуг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 80 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2013 р. № 921), визначає механізм надання особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю і дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (далі - отримувачі), реабілітаційних послуг.

more...

Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей.

23.04.2018 | 11:59

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214 затверджено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей.

more...

В обласних зональних змаганнях Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» взяла участь команда 6-9 класів Мужилівської ЗОШ І-ІІ ступенів

23.04.2018 | 11:46

На минулому тижні, в м. Теребовлі, на спортивному майданчику зі штучним покриттям, місцевого стадіону «Нива», відбулися обласні зональні змагання всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Метою вищевказаного заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом,  збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів та організація      змістовного дозвілля.

   

more...

Алла Колодницька провела чергову щотижневу апаратну нараду

23.04.2018 | 11:31

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела чергову щотижневу апаратну нараду з першим заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату, керівниками окремих установ, організацій району. У нараді взяв участь заступник голови районної ради Петро Калиняк.

      

more...

Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді

23.04.2018 | 11:07

В приміщенні районної державної адміністрації відбулася  відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації. У відеонараді взяла участь голова районної державної адміністрації Алла Колодницька.

       

more...

Степан Барна: Розмаїття двох культур Тернопільщини та провінції Агрідженто може стати елементом туристичної промоції обох регіонів (фото)

23.04.2018 | 09:55

Напрями співпраці на регіональному рівні та реалізацію спільних проектів обговорили під час зустрічі представники провінції Агрідженто (Автономний регіон Сицилія Італійської Республіки) в особі віце-мера з міжнародних стосунків Беньяміно Бйонді з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною. Зустріч відбулася в обласній державній адміністрації. Протягом перебування на Тернопільщині представники іноземної делегації мали також змогу відвідати історичні та культурні пам’ятки нашого краю.

more...

Комісією проведено зовнішнє оцінювання виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень

23.04.2018 | 09:35

20 квітня 2018 року Комісією Управління Державної казначейської служби України у Підгаєцькому районі Тернопільської області з оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень  проведено зовнішнє оцінювання виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень за 2017 рік.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому