Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Місцева комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації розглянула ряд питань

15.12.2017 | 13:45

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації.

         

more...

Заслухали питання реєстрації права користування чужою земельною ділянкою та про реєстрацію іншого речового права

15.12.2017 | 13:41

При  голові районної державної адміністрації Аллі Колодницькій відбулася робоча нарада з питань  державної реєстрації права користування чужою земельною ділянкою та про реєстрацію іншого речового права.            

     

more...

Визначено преможців районного конкурсу дитячого малюнка «Не залиши свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята»

15.12.2017 | 12:09

Підведено підсумок районного конкурсу дитячого малюнка  «Не залиши свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята».

     З 07 по 14 грудня 2017 року відповідно до обласного положення проведено перший етап районного конкурсу дитячого малюнка «Не залиши свого захисника наодинці в новорічно-різдвяні свята»  серед дітей віком від 6 до 18 років, які проживають та навчаються у Підгаєцькому районі у двох вікових групах: молодша – учні 1-6 класів та старша – учні 7-11 класів.

    

more...

Відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Алли Колодницької голови районної ради Ірини Баран з директором департаменту комунікацій та соціальних проектів Агрохолдингу «МРІЯ» Нонною Шмідік

15.12.2017 | 10:47

Вчора в районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Алли Колодницької  і голови районної ради Ірини Баран з директором департаменту комунікацій та соціальних проектів Агрохолдингу «МРІЯ» Нонною Шмідік.

      

more...

В районі проведуть акції «Святий Миколай дарує свято»

14.12.2017 | 16:45

Нарада з питань організації та проведення акції «Святий Миколай дарує свято» для дітей із внутрішньо переміщених сімей та сімей учасників АТО відбулася в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької за участі виконувача обов’язків начальника відділу освіти, начальника служби у справах дітей, начальника відділу культури і туризму  районної державної адміністрації та директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

       

more...

Проаналізовано причини зниження рейтингових показників району

14.12.2017 | 16:39

Головою районної державної адміністрації Аллою Колодницькою на нараді з керівниками структурних пірозділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ і організацій району заслухано пояснення окремих керівників органів виконавчої влади про причини зниження рейтингових показників та фактори , які на це вплинули, а також дано завдання вжити заходів щодо поліпшення та упередження падіння рейтингових показників соціально-економічного розвитку Підгаєцького району  за четвертий квартал 2017 року.

more...

Робоча зустріч з керівництвом і членами обчуговуючого кооперативу «Шумлянська ягода»

14.12.2017 | 16:28

В кабінеті голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася зустріч з головою і учасниками обчуговуючого кооперативу «Шумлянська ягода», який спеціалізується на вирощуванні і реалізації ягід за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького, начальника управління агропромисловго розвитку райдержадміністрації Володимира Оружого. Йшлося про  прогнозовані обсяги закладання плодоягідних насаджень на наступний рік, про участь кооперативу в проектах щодо піддримки кооперативного руху на селі.

      

more...

Об'єднані територіальні громади Тернопільщини реалізовують інфраструктурні проекти

14.12.2017 | 16:08

Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема, у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їхніх територій. Так, для 36-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільської області у державному бюджеті на 2017 рік було передбачено 115 млн. 491 тисячу гривень субвенції на розвиток інфраструктури, у тому числі, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету 38 млн. 497 тис. грн, та за рахунок спеціального фонду державного бюджету 76 млн. 993 тис. грн.

more...

Тернополян запрошують на «Доброярмарок» (відео)

14.12.2017 | 15:58

Цієї суботи, 16 грудня, тернополяни та гості міста зможуть взяти участь у «Доброярмарку», приуроченому до новорічних та різдвяних свят. Ярмарок буде тематичний та дуже атмосферний, тому, крім цікавих та оригінальних сувенірів, можна буде також приникнутися передсвятковим духом та забрати з собою гарний настрій.

«Доброярмарок» відбудеться в Українському домі «Перемога», що на бульварі Тараса Шевченка, 27. Триватиме він з 10.00 до 19.00 год. Вхід вільний.

more...

У трьох навчальних закладах району планують реалізувати інвестиційні проекти з покращення стану приміщень

13.12.2017 | 16:47

Питання впровадження енергозберігаючих проектів у Бронгалівській і Вербівській  сільських загальноосвітніх школах та проведення капітального ремонту в Підгаєцькій загальноосвітній школі І-ІІІст  йшлося в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької під час робочої наради з керівником підрядної організації, начальником відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, директором Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ст.

            

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому