Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

  

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З нагоди професійного свята відзначено кращих рятувальників Підволочищини

19.09.2018 | 14:20

 У Підволочиському районному відділі Управління ДСНС України у Тернопільській області відбулося відзначення Дня рятувальника. На свято завітали голова районної державної адміністрації Б.Онищук, голова районної ради І.Монартович, голова селищної ради  В.Дацко, ветерани пожежно-рятувальної справи та інші.

more...

Тернопільщина та Люблінське воєводство підписали Угоду про співпрацю (фото)

19.09.2018 | 12:38

 Цими днями делегація з Тернопільщини перебуває на ІІ Європейському тижні інновацій, який приходить у місті Люблін (Республіка Польща). Цьогорічний форум присвячений таким темам: біоінновації, економіка, медицина тощо. Відбуватимуться дебати й щодо ролі інновацій та крос-секторальних технологій. Власне, у рамках ІІ Європейського тижня інновацій відбулося підписання Угоди про співпрацю між Люблінським воєводством, Тернопільською обласною державною адміністрацією та Тернопільською обласною радою.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

19.09.2018 | 10:33

 Порушили строки зберігання документів про обчислення і сплату податків – чекайте штраф; Хто надасть довідку фізичній особі, що вона не зареєстрована підприємцем; Арешт майна: обставини, яких не варто допускати; Тернопільська митниця ДФС: спрямовано 981 мільйон гривень; Незалежна професійна діяльність: дія готівкових обмежень; Про стан розрахунків можна дізнатися не пізніше п’ятнадцяти робочих днів; Майже 289 тисяч громадян звернулися до Центрів обслуговування органів ДФС Тернопільщини з початку року; На потреби фірми використано власні кошти у відрядженні; Останній день переходу на єдиний податок з IV кварталу – 14 вересня 2018 року; Чи платять за воду садівницькі та городницькі товариства (кооперативи)?; На Тернопільщині в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 32 млн гривень; Кошти або майно внесено до статутного фонду: варто нагадати про податковий розрахунок за ф. 1ДФ; Не проґавте подати Звіт про контрольовані операції; Особисто поспілкувалися з посадовцями ДФС Тернопільщини 68 платників; Чи буде пільга зі сплати земельного податку, якщо не подано підтвердження на її право

more...

Відбулась нарада щодо сплати за оренду землі підприємствами лісового господарства району

18.09.2018 | 14:51

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів нараду щодо сплати за оренду землі підприємствами лісового господарства району. Із 15 серпня 2018 року набрав чинності Закон України від 10 липня цього року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств». Згідно з вищезазначеним документом врегульовується низка питань діяльності фермерських господарств, а також оподаткування земельних ділянок. Одним із нововведень є запровадження сплати земельного податку за лісові землі (максимальний 5 % нормативної вартості 1 га лісових земель). Впродовж наради обговорили дане питання і за підсумками було дано рекомендацію органам місцевого самоврядування щодо необхідності прийняття рішення про ставки цього земельного податку.

more...

Увага , «гаряча лінія»!

18.09.2018 | 10:24

У понеділок  24  вересня    2018р.  10.00 до 11.00 год. у Підволочиському відділенні Кременецької ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області відбудеться «гаряча лінія» на тему « Новації  в застосуванні реєстраторів  розрахункових  операцій.» На запитання платників податків за номером телефону  (03543) 2-29-01 відповідатиме заступник начальника -  начальник Підволочиського  відділення   Кременецької ОДПІ Нагірний Олег Олександрович . З 11.00 до 12.00 год.  24  вересня    2018р. на прямому зв’язку перебуватиме головний державний  інспектор    Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ  Рижак  Надія  Дмитрівна. Тема гарячої лінії «  Зміни   щодо  платників спрощеної  системи  оподаткування  четвертої  групи».  

more...

Ми приїхали працювати над уже вирішеним питанням – зустріч Президента з Екзархами Вселенського патріархату в Україні (відео)

18.09.2018 | 08:43

 Президент Петро Порошенко прийняв Екзархів Вселенського патріархату в Україні – Єпископа Едмонтону і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона та Архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даниїла. Глава держави наголосив, що початок місії Екзархів Вселенського патріархату в Україні Архієпископа Даниїла та Єпископа Іларіона є надзвичайно важливою подією для усіх православних в Україні. «Також надзвичайно важливим є те, що я можу звертатися до вас українською мовою. Це величезна насолода і розуміння того, що Україна займає велику частку у вашому серці», - додав Президент.

more...

На Тернопільщині запрошують на ювілейне військове паломництво до Зарваниці (відео)

18.09.2018 | 08:22

 «Дякую Богу, якому служу!», – саме така тема цьогорічного паломництва військовослужбовців та їхніх родин до Зарваниці. Триватиме десята ювілейна Всеукраїнська проща військових протягом двох днів, 22-23 вересня, у Марійському духовному центрі. На десяте ювілейне паломництво військовослужбовців запрошують цивільних парафіян і вірних. Запрошують військовослужбовців, керівників військових. Запрошують сім’ї військових та усіх жителів Тернопільської області й інших областей.

more...

Породіллям Підволочищини передали перші «пакунки малюка»

17.09.2018 | 15:38

 Сьогодні, передали перші «пакунки малюка» породіллям Підволочищини. Такі набори в Україні видаються сім’ям при народженні дитини з вересня 2018 року. Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень. «Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і складається з 25 речей для новонароджених дітей.

more...

Вимагай справедливих комунальних платежів

17.09.2018 | 14:12

 Лідії Харитоновій після зняття показів лічильників перерахували їх уже за новими підвищеними тарифами, через що виник борг. Про це жінка навіть не здогадувалася, адже завжди своєчасно сплачувала отримані рахунки. Їй припинили газопостачання. Жінка була готова сплатити нараховану суму та просила розбити її на кілька платежів, однак отримала відмову. Цілий рік Лідія Харитонова жила в холоді, не отримала субсидію, а на свої постійні звернення до газопостачальника та міської ради отримувала відписки. Для захисту своїх прав клієнтці довелося звертатися до суду. В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та інші питання щодо отримання такої допомоги. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

17.09.2018 | 12:18

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 10.09.2018 року; стану оздоровлення дітей у Підволочиському районі; організації надання одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги