Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

       

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні – Президент

20.10.2017 | 09:32

 Президент Петро Порошенко заявляє, що недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні. Глава держави очікує, що вже на наступній сесії Верховна Рада підтримає трьомастами голосами відповідні зміни до Конституції України для остаточного й безповоротного вирішення цієї проблеми.

more...

Під час наради з головами РДА обговорили основні питання соціально-економічного розвитку територій

20.10.2017 | 08:32

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук прийняв участь у нараді під головуванням голови облдержадміністрації Степана Барни. Під час наради обговорили основні позиції соціально-економічного розвитку територій, ситуацію в освіті та медицині. Особливу увагу звернули на стан реформування медичної галузі області.

more...

Стань успішним підприємцем! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

19.10.2017 | 09:53

 Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів. За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор. Учасником цього інкубатора може стати кожен, – як особи, які тільки планують розпочати бізнес так і діючі підприємці. Бізнес-інкубатор – це можливість для людей, які хочуть займатися бізнесом, отримати супровід у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності.  Для участі в інкубаторі не обов’язково бути зареєстрованим підприємцем, достатньо мати власну бізнес-ідею, а досвідчені експерти з ведення бізнесу допоможуть втілити її у життя. Діючі представники підприємництва зможуть отримати фахову підтримку з удосконалення свого бізнесу за допомогою менторів, тренерів, експертів, а також усю наявну інформацію про можливості, які існують для підтримки підприємництва в Україні та області.

more...

У режимі скайп – конференції відбулась нарада

18.10.2017 | 15:45

 Під головуванням заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Ігоря Вонса відбулась відео-нарада із питання впровадження системи електронного документообігу в районних державних адміністраціях.  У нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Н.Білик та начальник відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Л.Тишко.

more...

Перевірено хід ремонтних робіт об’єктів соціальної інфраструктури Підволочиської ОТГ

18.10.2017 | 14:04

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук спільно з начальником управління містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації В.Харченком та Підволочиським селищним головою В.Дацком ознайомилися з ходом робіт на об’єктах соціальної інфраструктури Підволочиської ОТГ, що фінансуються з державного бюджету. Зокрема, оглянули хід робіт із реконструкції фасадів Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільного навчального закладу Підволочиської селищної ради, дитячої музичної школи ім. Леся Курбаса, загальної (комплексної) реконструкції спортивної площадки Підволочиської ЗОШ  І-ІІІ ступенів та реконструкції даху будівлі дитячо-юнацької спортивної школи.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

18.10.2017 | 11:30

 Зміна права власності на нерухомість у юридичної особи: обчислюємо річну суму податку, збільшену на 25 тис грн.; Реєстрація фізичної особи у ДРФО: термін для внесення контролерами; Платники Тернопільщини забезпечили 135,4 млн грн військового збору; Щоб уникнути подвійного оподаткування; Амортизаційні відрахування: місце відображення в Книзі обліку доходів та витрат; Надходження від сплати податку на прибуток склали 116,4 млн гривень; Декларація про отримані доходи не подана: що чекає підприємця?; Яку воду можна використовувати без податку; Шпаргалка для усунення неточностей у податковому розрахунку за ф. 1ДФ; До вартості електронної книги доведеться додати 20%; Підприємці Тернопільщини забезпечили до бюджету 283,7 млн грн єдиного податку; Як видати готівку підприємцю на відрядження

more...

У Верховній Раді розглянуть законопроект щодо медичної реформи

18.10.2017 | 10:53

 Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

more...

Президент: Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією

17.10.2017 | 15:48

 Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)». «Як і обіцяв у своєму Посланні на початку вересня, знову вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону щодо скасування депутатської недоторканності», - написав на своїй сторінці у Фейсбук Глава держави. «Імунітет народних обранців давно перетворився в гарантію безкарності», - переконаний Президент.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

17.10.2017 | 11:54

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання ходу виконання доручень даних першим заступником голови районної державної адміністрації на нараді від 09.10.2017 року;  підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018  років; внесення змін до законів України щодо підвищення пенсії; ходу виконання осінньо-польових робіт.

more...

Повстанська епопея Шумщини

17.10.2017 | 09:28

 14 жовтня,  Підволочиський район прийняв участь у обласному заходіз нагоди 75-ти річчя створення УПА, фестивалі-реконструкції «Луни повстанського краю», який проходив  у «повстанському» лісі за селом Антонівці Шумського району.  

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги