Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

v         

j 

Прес-служба повідомляє

Жителів Тернопільщини закликають допомогти лелекам пережити холодну пору

21.03.2018 | 16:01

Через несприятливі погодні умови, лелекам, які прилетіли з вирію як зазвичай у березні, тепер немає де жити і що їсти. Адже вдома їх зустріла зимова негода й холод. Такі несприятливі погодні умови загрозливі для птахів, тому екологи звертаються до жителів Тернопільщини допомогти їм врятуватися!

Оскільки, лелеки потерпають зараз від холоду та мають обмежений доступ до кормової бази, виникає потреба у їх підгодівлі. Доцільно постелити сіно/солому біля місць перебування лелек (на відстані 15-20 метрів), на яку викладати корм.

more...

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

21.03.2018 | 15:49

 Тільки у сім’ї дитина може всебічно, гармонійно розвиватися. Держава контролює процес розвитку дітей, захищає їхні права. Якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї як новітня форма сімейного виховання.

more...

Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

21.03.2018 | 14:24

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.

more...

Як зміниться сільська медицина: затверджено Порядок формування спроможних мереж

21.03.2018 | 14:18

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробили та затвердили Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу.

more...

Вадим Боярський: Проект «Прозорий офіс» надає можливість звертатися за соціальними допомогами, пільгами та субсидіями безпосередньо у селах об’єднаних громад

21.03.2018 | 14:08

Директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський разом з начальником служби у справах дітей Ростиславом Дроздом та директором Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Богданом Рокочим 20 березня завітали з робочим візитом у Великодедеркальську та Шумську громади.

more...

Засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

20.03.2018 | 16:53

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Побережної відбулося засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією розглянуто 3 заяви осіб, що прибули із зони проведення антитерористичної операції на тимчасове проживання у Шумський район щодо призначення їм соціальних виплат та 5 звернень із управління Пенсійного фонду щодо призначення та виплати зазначеним особам пенсій.

more...

Уряд виділив 400 млн грн на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн – саме для ОСББ

20.03.2018 | 15:52

Про особливості програми «теплих кредитів», її фінансування та нововведення розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук слухачам радіо «Новое время».

На відшкодування населенню та ОСББ за «теплими кредитами» у 2018 р. виділено 400 млн грн, зокрема:

7,7 млн грн – на заміну газових котлів на твердопаливні;

202 млн грн – на утеплення приватного житла;

more...

Віктор Штурма провів нараду щодо стану використання водних ресурсів у районі

20.03.2018 | 15:17

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма провів нараду щодо стану використання водних ресурсів у районі. Зокрема, обговорили заходи, що вживаються з боку районної державної адміністрації для підвищення ефективності природокористування, проаналізували стан приведення укладених договорів оренди водних об’єктів у відповідність з вимогами чинного законодавства в частині встановлення ставок орендної плати.

more...

"Гаряча" телефонна лінія голови районної державної адміністрації

20.03.2018 | 14:28

 Відбулася «гаряча» телефонна лінія голови районної державної адміністрації Юрія Мартиновача Головатюка. Упродовж години очільник району відповідав на питання жителів Шумщини, що стосувалися, здебільшого, проблем транспортного сполучення сіл із районним центром, ремонту доріг. Не менше цікавить громадськість і розвиток кооперативів та державна підтримка села.

more...

Мінсоцполітики оголосило про набір регіональних координаторів

20.03.2018 | 12:21

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, серед інших заходів, передбачено протягом березня – липня 2018 року здійснення перевірки 80% особових справ осіб, які отримують допомогу згідно Закону України ,,Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг