Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

18.09.2018 | 08:12
  more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося чергове засідання Асоціації сільських голів

19.09.2018 | 17:30

 Сьогодні, 19 серпня, в малій залі адмінбудинку відбулося чергове засідання Асоціації сільських голів Чортківського району під головуванням голови Асоціації Бориса Качмарського. Засідання  проходило за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної ради Петра Пушкара, депутатів обласної ради Василя Вислоцького та Василя Градового, голів сільських рад та ін.

more...

Зустріч з жінками учасників АТО

19.09.2018 | 15:31

 

 19.09.2018 року заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод спільно з директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк  надано інформацію сім`ям учасників антитерористичної операції щодо  безкоштовного харчування дітей даної категорії сімей. Під час зустрічі жінок учасників АТО Йосифа Овод наголосила про розуміння та підтримку влади сімей  даної категорії.

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

19.09.2018 | 12:26

 Чортківське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської   області  повідомляє: 25 вересня 2018 року  відбудеться прийом громадян заступником  начальника Головного  управління Пенсійного фонду України в Тернопільської області Іваховим Володимиром Васильовичем по питаннях пенсійного забезпечення: о 10.00 год. в Колиндянській об'єднаній територіальній громаді (сільська рада с. Колиндяни ) о 14.00 год. в м. Чорткові ( 3 поверх 7 кабінет, вул. Шевченка, 34)

more...

Про юридичну допомогу переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців

19.09.2018 | 11:43

     

   «Всеукраїнський рух «Сила права» – незалежна правозахисна громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України.
      На безоплатній основі юридична команда «Сила права» супроводжує весь процес – від підготовки першої заяви до суду  до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації.
      Безкоштовна правова допомога надається:

more...

Соціальна допомога для клієнта пробації

19.09.2018 | 09:01

      

     Законодавчі нововведення, у сфері  пробації, сприяють розширенню повноважень для роботи не тільки в напрямку профілактики та попередження злочинів, але й направлені на вирішення нагальних проблем клієнтів пробації.
       19 вересня 2018 року за сприяння працівників Чортківського районного сектору  філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області та Чортківського  районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді для  підоблікового  було організовано зустріч з працівниками Чортківського відділу Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області, які надали консультації щодо процедури отримання паспорту громадянина України та пакет документів, котрі необхідні для оформлення документу.
       

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Приватизація житла

18.09.2018 | 17:11

 

 Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло.
                                                                                                                              Тетяна Литвин

more...

У державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)» продовжується покращення умов тримання для засуджених

18.09.2018 | 15:09

  15 вересня  2018 року, у Чортківській установі виконання покарань  (№26), було відкрито  оновлене спальне приміщення   для  відбування покарання засуджених відділення господарського обслуговування.  
  У приміщенні зроблено стелю (гіпсокартон), повністю поміняно освітлення, поштукатурено та пофарбовано стіни, пофарбовано підлогу, на підлозі нежитлової частини камери поставлено плитку, поставлено настінну вішалку для одягу та так для питтєвої води.
           

more...

Уряд представив бюджет розбудови країни

18.09.2018 | 11:25

 Уряд виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в парламент до 15 вересня. У п’ятницю, 14 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Кабінету Міністрів, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради.
Збалансований бюджет

more...

На Тернопільщині запрошують на ювілейне військове паломництво до Зарваниці (відео)

17.09.2018 | 15:58

 «Дякую Богу, якому служу!», – саме така тема цьогорічного паломництва військовослужбовців та їхніх родин до Зарваниці. Триватиме десята ювілейна Всеукраїнська проща військових протягом двох днів, 22-23 вересня, у Марійському духовному центрі.

more...

І знову горить трава…

17.09.2018 | 14:55

 

 Щорічно, з приходом осені в містах та селах, на полях та сіножатях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільської області все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема