Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Заступник голови райдержадміністрації Іван Віват провів засідання спостережної комісії

15.12.2017 | 11:16

   Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Віват провів засідання спостережної комісії при Чортківській районній державній адміністрації.

more...

Із семінар-тренінгу для працівників служб у справах дітей

15.12.2017 | 09:10

    13 грудня 2017 року на базі Чортківської районної державної адміністрації  відбувся семінар-тренінгу для працівників служб у справах дітей, відділів освіти Борщівської, Заліщицької, Гусятинської, Чортківської райдержадміністрацій та центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, які ведуть питання запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень у дитячому середовищі на тему: «Взаємодія суб’єктів правовиховної роботи щодо профілактики подолання безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень у дитячому середовищі».

more...

14 грудня 2017 року в державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)» було проведено День відкритих дверей

15.12.2017 | 08:20

   В цей день до установи завітали голова спостережної комісії при Чортківській РДА І. О. Віват, директор Чортківського РЦСССДМ  Євгенія Деренюк, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Любов Слободян, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Чортківської райдержадміністрації Тетяна Осиф, рідні та близькі засуджених.                                                
            

more...

Тернополян запрошують на «Доброярмарок» (відео)

14.12.2017 | 16:11

        Цієї суботи, 16 грудня, тернополяни та гості міста зможуть взяти участь у «Доброярмарку», приуроченому до новорічних та різдвяних свят. Ярмарок буде тематичний та дуже атмосферний, тому, крім цікавих та оригінальних сувенірів, можна буде також приникнутися передсвятковим духом та забрати з собою гарний настрій.

more...

Відбулася скап-консультація

14.12.2017 | 15:56

     14 грудня 2017 року відбулася скап-консультація з проблемних питань для внутрішньо  переміщених осіб в  міській бібліотеці для дітей№1 за адресою м. Чортків  вул. Залізнична, 33.  За  участю представників управління соціального  захисту райдержадміністрації  - начальника прийому та прийняття рішень Алли Перун, директора Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенії Деренюк, представників безоплатної правової допомоги  Олени Овсинської та Таїси Рубаняк.

more...

У Чортківській УВП (№ 26) проведено «Всеукраїнський тиждень права»

14.12.2017 | 15:39

    З 8 по 13 грудня 2017 року в Україні проходив вже традиційний для нашої держави Всеукраїнський тиждень права, започаткований указом Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149/2008 та спрямований на утвердження в Україні правової держави, підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які охороняються законом.   

more...

Об'єднані територіальні громади Тернопільщини реалізовують інфраструктурні проекти

14.12.2017 | 15:36

    Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема, у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їхніх територій. Так, для 36-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільської області у державному бюджеті на 2017 рік було передбачено 115 млн. 491 тисячу гривень субвенції на розвиток інфраструктури, у тому числі, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету – 38 млн. 497 тис. грн, та за рахунок спеціального фонду державного бюджету – 76 млн. 993 тис. грн.

more...

В День святого Андрія проведено новорічно-різдвяні вечорниці

14.12.2017 | 15:23

   В День святого Андрія, 13 грудня, в читальному залі центральної бібліотеки проведено новорічно-різдвяні вечорниці, на які завітали: заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, начальник районного відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галина Чайківська, т.в.о. головного редактора "Голос народу" Анна Блаженко,   представники відділу культури, працівники та вихованці дошкільного навчального закладу № 1 «Золота рибка» та запрошені гості. 

more...

Відбулося I пленарне засідання позачергової тринадцятої сесії Чортківської районної ради VII скликання

14.12.2017 | 10:00

   12 грудня відбулося I пленарне засідання позачергової тринадцятої сесії Чортківської районної ради VII скликання, яку провів голова районної ради Віктор Шепета, спільно із заступником голови районної ради Петром Пушкарем, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, народного депутата України Олега Барни, депутатського корпусу, представників місцевого самоврядування та структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2017 | 08:18

 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, котрі не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду робили все, що від них залежало, аби здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема