Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

Прес-служба повідомляє

Юрій Ништа взяв участь в роботі сесії Теребовлянської районної ради

20.10.2017 | 15:18

Сьогодні, 20 жовтня, відбулася чергова двадцять шоста сесія Теребовлянської районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Юрій Ништа. Всі питання, а їх було 30, розглянуті на засіданнях профільних комісій та пройшли шлях від вивчення до погодження.

more...

Медична реформа. Що зміниться з 2018 року?

20.10.2017 | 15:16

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині.

more...

В Теребовлянській центральній бібліотеці відбулось відкриття виставки вишивок майстрині Оксани Риги-Чорної

20.10.2017 | 14:55

Святкове відкриття виставки відбулось 20 жовтня в читальному залі центральної районної бібліотеки. Під час презентації своїх вишиваних робіт, майстриня розповіла про творчість своєї матері, від якої перейняла хист до вишивання та таланти свої дочок-художниць, роботи яких також є частиною виставки

more...

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

20.10.2017 | 09:11

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

more...

МОН шукає кандидатів у тренери, які готуватимуть учителів початкової школи до реформи НУШ

20.10.2017 | 09:02

Міністерство освіти і науки в партнерстві з ГО «Освіторія» та Міжнародним фондом «Відродження» розшукує вчителів-практиків з усієї України, які хочуть стати тренерами для педагогів, які візьмуть перший клас Нової української школи у 2018 році. Підготовка тренерів відбуватиметься на базі Новопечерської школи у Києві. Кандитати в тренери відбиратимуться за конкурсом і зможуть пройти безкоштовне навчання.

more...

Медична реформа передбачає чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава

20.10.2017 | 08:56

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

more...

Ікону Зарваницької Божої Матері коронували у Ватикані

19.10.2017 | 16:12

На урочистій літургії, що відбулася 15 жовтня на площі Святого Петра у Римі, з нагоди канонізації чотирьох мучеників та чотирьох святих, була присутня для публічного пошанування вірними з цілого світу копія чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої. Святіший отець Франциск, папа римський, благословив корону, що буде на іконі Богоматері. Це стало знаком чергового визнання та підтвердження її чудодійної сили. Варто відзначити, що коронація самої Зарваницької ікони відбулася рівно 150 років тому, і тоді це дійство звершив святіший отець Пій IX.

more...

Теребовлянське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує про 5 важливих змін у нарахуванні ЄСВ у зв'язку з пенсійною реформою

19.10.2017 | 10:33

Законом від 03.10.2017 р. №2148-УІІІ  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” внесено зміни до системи пенсійного страхування та до Законів «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

more...

7 заяв, оновлені коефіцієнти, фіксований перелік конкурсних предметів і 150 балів на лікарські спеціальності - основні новації вступу-2018

19.10.2017 | 09:53

Наступного року 2 конкурсні предмети для вступу до вишів будуть фіксованими, а третій вступник зможе обрати з двох альтернативних варіантів. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич під час прес-конференції щодо умов вступу 2018 року, яка відбулася сьогодні, 18 жовтня 2017 року.

more...

Стань успішним підприємцем! Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

19.10.2017 | 08:42

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів. За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

more...

Архів новин

  

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань