Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

          

10.05.2018 | 11:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11203/images.jpg Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визначення такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022” (набрала чинності  1 травня 2018 року), якою затверджено нову редакцію Положення про  порядок призначення житлових субсидій  (далі - Положення). Постановою передбачено автоматичне перепризначення житлових субсидій на наступний період. Автоматичному перепризначенню не підлягають житлові субсидії і призначаються на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації наступні категорії осіб (пункт 2 Постанови):

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Обговорено питання щодо вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів району спеціалізованими підприємствами

19.06.2018 | 15:38

 18 та 19 червня в районній державній адміністрації відбулися наради щодо вирішення питання вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів району спеціалізованими підприємствами.

В обговоренні проблемних питань взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, керівники спеціалізованих підприємств, які займаються вивозом твердих побутових відходів із населених пунктів району, зокрема ПП. «Катруб», ДПФ «Альтфатер».

more...

Посол США Марі Йованович долучилася до відкриття дзеркальної зали Вишнівецького палацу

19.06.2018 | 15:34

 Сьогодні, під час робочої поїздки на Тернопільщину, посол США Марі Йованович взяла участь у церемонії відкриття Дзеркальної зали Вишнівецького палацу разом з дружиною Президента України Мариною Порошенко та головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною.

more...

На Тернопільщині з робочим візитом перебуває дружина Президента України Марина Порошенко

19.06.2018 | 15:31

Сьогодні, 19 червня, на Тернопільщину з робочим візитом завітала Перша леді України Марина Порошенко. В нашому краї вона вже не вперше. До цього дружина Президента побувала у Тернополі на інтерактивному заході «Місто професій», де презентувала національний проект «Книга миру». Було це восени 2015 року.

more...

Відбулось районне свято для обдарованих і талановитих учнів району «Майбутнє України»

19.06.2018 | 15:24

19 червня в Тернопільському науково-демонстраційному освітньому центрі "Центр Науки" відбулось районне свято для обдарованих і талановитих учнів району «Майбутнє України», яке проводиться за підсумками навчального року і стало традиційним у нашому районі.

more...

День Пенсійного фонду у селі Дичків

19.06.2018 | 10:03

 Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління провели День Пенсійного фонду України у селі Дичків Великогаївської об’єднанної територіальної громади. Метою таких заходів є наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

Питання які задавали присутні, були щодо збільшення розміру пенсії, про поновлення її виплати і правильності нарахування, обчислення  та зарахування страхового стажу тощо.

У ході спілкування спеціалісти Фонду запропонували відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, зокрема, скористатися можливостями Веб-порталу Пенсійного фонду України.

 

 

more...

Степан Барна: Маємо привернути увагу до подій Чортківської офензиви, щоб у наступному році відзначити її 100-річчя ще масштабніше

19.06.2018 | 09:54

 Цими вихідними жителів Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей об’єднало відзначення 99-річчя подій Чортківської офензиви. Триденні заходи та урочистості відбувалися на кількох локаціях у Чорткові. На цей період місто повністю занурилося у події того часу та перейнялося духом героїзму воїнів УГА, які під час битви змусили відступати багаточисельне польське військо. На відзначення цієї історичної перемоги для нашої Тернопільської, а також Івано-Франківської та Львівської областей приїхало керівництвоцих трьох регіонів та народні депутати України.  

more...

Володимир Гройсман відкрив другу чергу виробничих потужностей на заводі «СЕ Борднетце-Україна» у Чорткові

19.06.2018 | 09:50

ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» – виробник кабельно-провідникової продукції для автоконцерну Volkswagen входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze. На Тернопільщині підприємство працює у Байківцях та має філію у Чорткові, яку відкрило у 2016 році. Тепер же на чортківському заводі розширили виробничі потужності й створили ще додаткових тисячу робочих місць. Участь у відкритті ІІ черги виробництва заводу взяв Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи у робочій поїздці в нашому краї. Він спільно з керівництвом області та району натиснув кнопку, чим дав старт додатковій виробничій лінії. 

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

18.06.2018 | 15:30

 22 червня о 14:30 розпочнеться презентація бізнес-проектів учасників  навчальної програми «Школа соціального підприємництва», реалізованої з ініціативи Української соціальної академії. Під час заходу учасники Школи презентують власні ідеї соціального бізнесу перед журі та мешканцями міста.

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скайп-конференції

18.06.2018 | 12:02

Сьогодні, 18 червня, під час відео-наради, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районів обговорено питання щодо роботи уповноважених осіб з прийому документів для призначення соціальних допомог; завершення посівної кампанії в області та облік посівних площ;  про грантові програми в галузі культури; різне.

more...

Розроблено інтерактивну карту центрів надання адміністративних послуг Тернопільської області

15.06.2018 | 15:16

 Відповідно до Закону України „Про адміністративні послуги” в області продовжується реформування системи надання адміністративних послуг.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації