Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

          

Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

16.03.2018 | 15:55

 Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу

в пенсійній реформі»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

                у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту 

                                 «Просування реформ в регіони»,
який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка

 громадянського суспільства в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження»

ОГОЛОШУЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
«ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ В ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ»

 

Мета конкурсу – посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

Максимальний розмір гранту (грн):

250 000

Кінцевий термін подання грантових заявок:

20.03.2018 р. – до 18.00

more...

НАЗК: за порушеннязаконодавства щодо е-декларування передбачено відповідальність

13.03.2018 | 11:58

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, що подання електронної декларації є обов’язковим.

Також повідомляємо, що за порушення законодавства передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність, зокрема:

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Диво-шашки»

21.03.2018 | 16:14

 20 березня відбулися змагання з шашок в залік ХХІІ спортивних ігор учнівської молоді Тернопільського району 2017-2018н.р. «Диво-шашки».

Перемогу здобула команда Байковецької ЗОШ. ІІ місце вибороли  учні Плотицької ЗОШ, а ІІІ – команда Дичківської ЗОШ. Переможці нагороджені грамотами відділів освіти і молоді та спорту райдержадміністрації.

more...

Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

21.03.2018 | 16:02

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.

more...

Жителів Тернопільщини закликають допомогти лелекам пережити холодну пору

21.03.2018 | 15:56

Через несприятливі погодні умови, лелекам, які прилетіли з вирію як зазвичай у березні, тепер немає де жити і що їсти. Адже  вдома їх зустріла зимова негода й холод. Такі несприятливі погодні умови загрозливі для птахів, тому екологи звертаються до жителів Тернопільщини допомогти їм врятуватися!

Оскільки, лелеки потерпають зараз від холоду та мають обмежений доступ до кормової бази, виникає потреба у їх підгодівлі. Доцільно постелити сіно/солому біля місць перебування лелек (на відстані 15-20 метрів), на яку викладати корм.

Звертаємо вашу увагу, що лелеки ковтають їжу не прожовуючи, тому краще, щоби їжа була подрібнена. Обов’язково має бути їжа тваринного походження, риба, до якої можна досипати в помірних кількостях зерно чи висівки. Також потрібно поставити ємкість з водою.

more...

Семінар із соціальними партнерами щодо легальної зайнятості

21.03.2018 | 09:34

 У залі засідань Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами на тему: Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту». У заході взяли участь: перший заступник начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніна Банзерук, заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин РДА Тетяна Матвіїшин, начальник відділу Управління Держпраці у Тернопільській області Ігор Хаварівський, начальник відділу праці управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради Сергій Ніконенко,  головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів ФО та ЄВ та розгляду звернень платників податків Головного управління ДФУ у Тернопільській області Віктор Орнатовський. Також на семінар були запрошені приватні підприємці, бухгалтери, представники кадрових служб.

more...

Степан Барна: Розраховуємо не лише на державну допомогу, а й працюємо над збільшенням власних доходів!

20.03.2018 | 09:22

 Останні два роки для Тернопільщини були вирішальними з точки зору реалізації різних проектів. Адже загальна сума вкладених коштів майже 2 млрд. грн. – це достатньо серйозний показник, котрий дозволяє оцінити спільну роботу керівництва області з Урядом України та народними депутатами України. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час виїзного засідання Комітету ВРУ з питань бюджету. 

more...

Під час відео-наради йшлося про актуальне

19.03.2018 | 15:27

 Сьогодні, 19 березня, під час відео-наради, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна  обговорено ряд актуальних питань, зокрема, про надзвичайні ситуації, що склалися в області та стан експлуатаційного утримання доріг; створення неприбуткових підприємств на базі лікувальних закладів області; актуальні питання забезпечення навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах області; організацію та проведення благодійної акції «Серце до серця».

more...

«Олімпійське лелеченя»

19.03.2018 | 15:18

 16 березня у ЗОШ села Острів відбувся районний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Перемогу здобула команда Великоберезовицької ЗОШ. ІІ місце вибороли  учні Мишковицької ЗОШ, а ІІІ – команда Острівської ЗОШ. Переможці нагороджені призами та грамотами відділів освіти і молоді та спорту райдержадміністрації.

 

more...

На Тернопільщині стартував флешмоб #Крим_це_Україна!

19.03.2018 | 14:22

 У березні 2014 року російський ворог вторгся на нашу землю. Тоді ж він окупував Крим, який споконвіку був українською територією. Утім, ми з цим не змирилися, й ніколи не дозволимо, щоб ворог впевнено почувався на території нашої держави! Не змирилися з цим і українці, які досі живуть на території Криму і на своєму рівні сьогодні намагаються протистояти ворогові.

more...

Перевірка виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади

16.03.2018 | 14:52

 Відповідно до графіка проведення перевірки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та розпорядження голови райдержадміністрації протягом 12 – 16 березня 2018 року робочою групою проаналізовано роботу виконавчого комітету Великобірківської селищної ради відповідно до наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» делегованих повноважень.

В ході перевірки працівникам селищної ради надані методичні рекомендації,  практичні поради щодо вдосконалення роботи та пропозиції щодо усунення виявлених недоліків.

more...

Олександр Похилий провів нараду з питань перевезення пасажирів

16.03.2018 | 14:03

 16 березня голова районної державної адміністрації Олександр Похилий провів нараду з питань перевезення пасажирів на автобусному маршруті Тернопіль – Довжанка (Домаморич).

В нараді взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач, голова районної ради Андрій Галайко, працівники відділу розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту райдержадмімністрації, сільський голова села Довжанка Олег Ткач, депутати Довжанківської сільської ради.

Обговорено проблемні питання в перевезенні пасажирів та шляхи їх вирішення.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації