Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уряд ухвалив рішення про розширення Національного переліку основних лікарських засобів

14.12.2017 | 16:52

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що формує політику забезпечення населення якісними та ефективними ліками у 2018 році. Вчора, 13 грудня 2017 року, на засіданні Уряд проголосував за 2 постанови, що передбачають забезпечення українців медичними препаратами у наступному році. Мова йде про оновлену версію Національного переліку основних лікарських засобівтазміни до Постанови №1303, якою забезпечуються ліками пільгові групи населення.

more...

Андріївські вечорниці у Товстенській ЗОШ

14.12.2017 | 16:10

Вчора у актовому залі Товстенської ЗОШ відбулося фольклорне свято «Андріївські вечорниці». Захід організували та провели вчителі школи та учні старших класів. Усі присутні отримали незабутні враження, відчули себе причетними до незвичайного дійства.

more...

Зустріч із колективом Товстенської районної комунальної лікарні

14.12.2017 | 15:59

Під час робочої поїздки виборчим округом народний депутат України Олег Барна зустрівся із колективом Товстенської районної комунальної лікарні.

Олег Степанович інформував про проведення реформ у країні. Основну увагу зосередив реформуванні медичної галузі. Працівників лікарні найбільше цікавила майбутня доля їхнього закладу та своєчасна виплата заробітньої плати. Народний депутат відповів на численні запитання з якими звернулись до нього учасники зустрічі.

more...

Ознайомлення з ходом ремонтних робіт у Заліщицькому районному будинку дитячої та юнацької творчості

14.12.2017 | 15:44

13 грудня 2017 року народний депутат України Олег Барна та голова Заліщицької районної держадміністрації Борис Шипітка в черговий раз відвідали Заліщицький районний будинок дитячої та юнацької творчості. Мета візиту – ознайомлення з ходом ремонтних робіт у закладі. Олег Степанович оглянув навчальні кабінети, у яких розпочато ремонт, а також обговорив з директором позашкільного закладу Світланою Боднар поточні робочі моменти.

more...

Сучасні умови спонукають щодень для прийняття важливих рішень

14.12.2017 | 15:40

13 грудня у смт.Товсте відбулася зустріч-нарада з питання перепрофілювання Товстенської лікарні в лікарню санаторного типу. В обговоренні даного питання взяли участь народний депутат України Олег Барна, голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка,селищний голова Іван Проданик, головний лікар Степан Болібрух, голова громадської організації «Рідна земля», керівник с/г Микола Долотко.

more...

Об'єднані територіальні громади Тернопільщини реалізовують інфраструктурні проекти

14.12.2017 | 15:34

Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема, у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їхніх територій. Так, для 36-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільської області у державному бюджеті на 2017 рік було передбачено 115 млн. 491 тисячу гривень субвенції на розвиток інфраструктури, у тому числі, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету 38 млн. 497 тис. грн, та за рахунок спеціального фонду державного бюджету 76 млн. 993 тис. грн.

more...

Шановні колеги!

14.12.2017 | 15:31

Цієї суботи, 16 грудня, тернополяни та гості міста зможуть взяти участь у «Доброярмарку», приуроченому до новорічних та різдвяних свят. Ярмарок буде тематичний та дуже атмосферний, тому, крім цікавих та оригінальних сувенірів, можна буде також приникнутися передсвятковим духом та забрати з собою гарний настрій.

https://www.youtube.com/watch?v=ReIm4AtPeug&feature=youtu.be

more...

Очікуються пориви вітру!

12.12.2017 | 12:08

Зa прогнозом Укрaїнського Гідрометцентру,  сьогодні, 12 грудня, нa території Тернопільської облaсті очікуються пориви вітру, швидкістю 15-20 м/с.

 

more...

Учнів та студентів Тернопільщини запрошують до участі у міжнародному фестивалі «Литовська феєрія»

12.12.2017 | 11:11

Упродовж 28 лютого – 4 березня 2018 року в м. Вільнюсі (Литва) триватиме ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія». Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді, встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості.

more...

Р.Краснюк взяв участь у відеонараді

12.12.2017 | 11:00

Перший заступник голови райдержадміністрації Р.Краснюк 11 грудня взяв участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації С.Барні..

Обговорювались  питання  про підсумки осіннього призову громадян на строкову військову службу та виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом, про стан експлуатації автомобільних доріг в районі, про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ, про зміни до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема