Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині відбудеться Х Всеукраїнська проща військовослужбовців до Зарваниці (програма)

18.09.2018 | 11:12

Програма паломництва:
X Всеукраїнське паломництво
військовослужбовців і членів їхніх родин до Зарваниці
22-23 вересня, 2018 р.
 ПАЛОМНИЦТВО ВДЯЧНОСТІ
“Дякую Богу, якому служу!” (2 Тим. 1, 3)

more...

Понад 37 тисяч земельних ділянок зареєстрували державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Тернопільщини

18.09.2018 | 09:36

З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області зареєстрували 37.7 тисяч земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Видано 23 тисячі витягів з Державного земельного кадастру.

more...

Відбулося відкриття віддаленого робочого місця працівника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Товстенській об'єднаній територіальній громаді

18.09.2018 | 08:45

З метою якісного обслуговування людей і  проведення інформаційно — роз'яснювальної роботи з питань пенсійного законодавства Чортківським об'єднаним управлінням Пенсійного фоду України Тернопільської області  відбулося відкриття віддаленого робочого місця в  Товстенській об'єднаній територіальній громаді Заліщицького району. В склад громади входить  два села Товсте і Головчинці, де проживає 1068 пенсіонерів.

more...

Уряд представив бюджет розбудови країни

17.09.2018 | 10:27

Проект державного бюджету-2019 переданий до Верховної Ради
Уряд виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в парламент до 15 вересня. У п’ятницю, 14 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Кабінету Міністрів, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради. 

more...

Заліщицьке бюро правової допомоги інформує населення

17.09.2018 | 09:31

Пропонуємо до Вашої уваги інформаційні матеріали!

more...

Матері отримали "пакунки малюка"

17.09.2018 | 09:22

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка із народним депутатом Олегом Барною та начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляною Лисак вручили перші «пакунки малюка» жінкам, які виписались із пологового будинку із 1 вересня. 
Привітали молодих батьків із с.Солоне ( Олесин Г.Я.), с.Новосілка ( Слободян У.І.), смт.Товсте ( Касюк Ю.А.) та із с.Винятинці (Бронецька Н.М.), с.Блищанка (Петровська І.В.).
Надалі всі матері отримуватимуть подарунок від Уряду в пологовому будинку при виписці.

more...

Заліщани зустріли Чудотворний Образ Зарваницької Божої Матері

17.09.2018 | 09:19

У п’ятницю, 14 вересня багаточисельна християнська родина з деканом Заліщицького деканату УГКЦ о. Ярославом Шмигликом, поводирями УГК і УАП церков міста зустрічала Чудотворний Образ Зарваницької Божої Матері, який з 14 по 22 вересня 2018 року перебував в УГКЦ Пресвятого Серця Христового міста Заліщики. Вітали на Заліщицькій землі Небесну Неньку піснями та віршованими посвятами наша надія і наше майбутнє – учні молодших і старших класів, учасники церковного хору під орудою Олександри Іліщук, хористи Світлани Тарасевич. Чудотворний Образ пронесли навкруг церкви під звуки духового оркестру .

more...

Вага українського паспорта у світі продовжує зростати, - Петро Порошенко

17.09.2018 | 09:02

Паспорт громадянина України відкриває усе більше можливостей для українців. У рейтингу можливостей Global Passport Power Rank 2018 паспорт громадянина України посідає 24-те місце. Про це зазначив Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

more...

На Тернопільщину прибули пакунки малюка. Їх передадуть новонародженим

17.09.2018 | 09:00

247 пакунків малюка передадуть новонародженим малюкам Тернопільщини. 14 вересня, голова ОДА Степан Барна вручив їх головам райдержадміністрацій. А вони у свою чергу відвідають кожну родину, у якій народилися дітки.

more...

Заступник голови РДА Бурдейний Р.І. провів нараду

13.09.2018 | 11:16

Днями, за участю заступника голови РДА Бурдейного Р.І., начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та туризму Чекалюк У.М., заступника міського голови Бандрівчака М.Б., директора Заліщицького водоканалу Хом‘яка А. відбулась нарада щодо підготовки проектів які можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2019 році.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема