Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району.

23.04.2019 | 10:07

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району.

На порядку денному було розглянуто 8 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги.

Врахувавши обставини члени комісії детально вивчили усі звернення, надали відповідні роз’яснення та вирішили задовольнити прохання усім заявникам.

more...

Безпека праці при проведенні весняно-польових робіт у сільському господарстві

23.04.2019 | 09:15

Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони праці під час розпалу весняно-польових робіт посилити профілактичну роботу із запобігання виробничому травматизму; організувати роботу згідно з Правилами з охорони праці в сільськогосподарському

more...

Відбулася апаратна нарада

22.04.2019 | 12:50

Сьогодні перший заступник райдержадміністрації Марія Назарчук спільно з заступником голови РДА Олександром Парацієм та заступником голови районної ради Леонідом Олійником провели нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій.

more...

Відбулося засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом

22.04.2019 | 11:36
На розгляд членів комісії було представлено клопотання Зборівського районного військового комісаріату про виплату одноразової грошової допомоги 2 громадянинам, відібраним та направленим Зборівським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України.
more...

Уряд затвердив порядок ведення Електронного реєстру лікарняних

22.04.2019 | 11:25

Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацездатність, затверджено Кабінетом Міністром України. Документ розроблено фахівцями Фонду соціального страхування України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, Пенсійного фонду України.

more...

Відбулася відеонарада при голові ОДА

22.04.2019 | 10:02

Голова районної державної адміністрації Ігор Яворський взяв участь у відеонараді, яку провів з керівниками районів голова облдержадміністрації Степан Барна.
Участь у нараді також взяли перший заступник голови РДА Марія Назарчук, заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій, відповідальні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації і Зборівського району, а також представники Зборівської, Залозецької й Озернянської ОТГ.

more...

Відділ агропромислового розвитку РДА інформує

22.04.2019 | 09:23

З метою мінімізації негативного впливу підвищеного попиту на продукти харчування та цінову ситуацію на ринку продовольчих товарів, на виконання доручення голови обласної державної адміністрації  від  25 лютого  2019 року № 9 «Про проведення ярмаркових заходів у місті Тернополі та області», 20 квітня  в м. Тернополі проведено передвеликодню ярмарку із залученням сільськогосподарських та переробних підприємств Зборівського району  з продажу сільськогосподарської продукції.

more...

18 квітня у м.Буськ (Львівська область ) відбувся Чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного кросу .

22.04.2019 | 08:07

На цих змаганнях відзначились вихованці Зборівської ДЮСШ . Чемпіонкою на дистанції 1000 метрів стала Рава Уляна , підтримала свою колегу по команді Антонюк Андріана виборовши 1 місце на дистанції 2000 метрів , бронзову медаль на дистанції 2000 метрів виборов Наконечний Святослав , а також у номінації за кращий результат змагань кубком нагороджена Рава Уляна .

more...

ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ДРУГОЇ ПІДГРУПИ МЛИНОВЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ» - ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

19.04.2019 | 16:29

Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Саме тому, сьогодні, 19 квітня, відбулося урочисте відкриття другої підгрупи дошкільного навчального закладу в селі Млинівці Зборівського району. Нагадаємо, 27 жовтня 2017 року вперше відчинились двері закладу для 20 діток, в вже у вересні цього року здобувати свої  знання зможуть  40 маленьких українців.

more...

Степан Барна про розширення меж природного національного парку «Дністровський каньйон»: Це добрий крок, що дасть результат для всієї області (відео)

19.04.2019 | 14:21

900 гектарів, на які збільшилася територія національного природного парку «Дністровський каньйон», дозволять не тільки розширити його територію, а й вирішити цілу низку проблем, в тому числі, й екологічного характеру. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час брифінгу, на якому акцентував на важливості підписання Указу Президента України Петра Порошенка «Про зміну меж національного природного парку «Дністровський каньйон».

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги